Warsztat

O nas

W warsztacie! To nazwa nawiązująca do miejsca, w którym zajmuję się projektowaniem i wykonywaniem przedmiotów wystroju i wyposażenia wnętrz. Doborem surowców, prostotą formy i ręczną obróbką staram się ukazać naturalne piękno stworzenia, a starannością wykonania i dbałością o detale szacunek do użytkownika, drugiego człowieka.

Oferta

Materiały

Drewno

Drewno! Drewno jest jednym z najbardziej powszechnych materiałów, towarzyszących człowiekowi od zarania historii. To chyba najbliższy i najbardziej znany nam materiał, z którego wykorzystaniem kształtujemy nasze otoczenie. Różnorodność gatunków oraz zróżnicowane cechy wpłynęły na bardzo szerokie wykorzystanie drewna w budownictwie, rzeźbie, meblarstwie, rzemiośle i sztuce… Wieloletni, w różnych, często skrajnych warunkach, wzrost drzewa, z którego pozyskujemy ten surowiec, odpowiednia obróbka i kształtowanie wzbudza wiele skojarzeń z rozwojem i dojrzewaniem człowieka.

Metal

Metal w połączeniu z drewnem i betonem to kwintesencja industrializmu nieodłącznie związanego z postępem technicznym i nowoczesnością. Jest to materiał doskonale nadający się zarówno jako materiał konstrukcyjny jak i wykończeniowy. Eksponowane elementy konstrukcyjne dają poczucie trwałości i solidności a specyficzna surowa estetyka zachowuje niepowtarzalne cechy dekoracyjne.

Kamień / Beton

Kamień/beton z racji swoich właściwości oraz dostępności jest materiałem stosowanym powszechnie od niepamiętnych czasów. Poprzez narzędzia, przedmioty użytkowe, broń i ozdoby, po niezastąpiony materiał budowlany. Trwałość, różnorodność oraz indywidualne właściwości fizyczne i mechaniczne, czynią go materiałem bardzo uniwersalnym – zarówno konstrukcyjnym jak i wykończeniowym. Łatwość łączenia betonu ze stalą umożliwia natomiast tworzenie najróżniejszych, często bardzo skomplikowanych form, zachowujących pożądane cechy i parametry użytkowe.

Archiwum

Proin gravida nibh vel velit auctor aliquet. Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auctor, nisi elit consequat ipsum, nec sagittis sem nibh id elit. Duis sed odio sit amet nibh vulputate cursus a sit amet mauris. Morbi accumsan ipsum velit.

Zobacz archiwum